PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360916}
6,3 50 700
ocen
6,3 10 1 50700
5,8 4
oceny krytyków
Nie wszystko złoto, co się świeci
powrót do forum filmu Nie wszystko złoto, co się świeci

Dosłownie świetny film... Kate i Matthew znakomicie wypadli grając razem... Sceneria filmu jest piękna... Scena z kapeluszem jest bombowa... Warto, naprawdę warto obejrzeć... Ja dałem notę 10/10...

ocenił(a) film na 8
cijejek

ja dałam 9/10 ponieważ arcydzieło to nie jest, ale film naprawdę świetny... Ja poprostu uwielbiam, gdy oni grają razem :)
jak dla mnie... byliby idealną parą poza ekranem a dzieci mieliby przepiękne :)

użytkownik usunięty
cijejek

zgadzam się w 100% z założycielem tematu

użytkownik usunięty
cijejek

a ja dałam 3/10.... beznadziejny, mało śmieszny, nudny...
Scena z kapeluszem bombowa?... bombe to ja miałam ochote rzucić w telewizor jak ten chłam oglądałam. Nie zaśmiałam się ani razu... bardziej interesowałomnie rozmieszczenie guziczków na moim pilocie niż ten film. Dziwie się jak może mieć tak wysoką średnią.
Ładne widoki, ładna sceneria, ładni ludzie, ładna klata Mattew M. za to te 3 punkty.

użytkownik usunięty

Matthew* -mój błąd...

jeszcze dodam, że skoro to ma być film przygodowy to ja większe przygody mam w drodze do kibelka :P pozdro

ocenił(a) film na 10

To, że jest to komedia przygodowa nie znaczy, że będziesz się zalewać ze śmiechu i trzymać się fotela oglądając pełnego napięcia film. Takie filmy po prostu fajnie się ogląda i taki jest właśnie jest ten film... A tak z ciekawości zapytam:D (Jakiego rodzaju przygody spotykają cię w drodze do kibelka?????)

użytkownik usunięty
cijejek

przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda :P

cijejek

Nigdy więcej takich komedii!!! Do tej pory ten typ robił średnie filmy, ale dał się oglądać, tym razem sięgnął DNA!!! Byc może właśnie to symbolizował ten tonący statek z początku, nawet jeśli nie w zamyśle to właśnie tak to odczytuję.

gunnar_3

A mi się film bardzo podobał :D Wciągająca historia tych ludzi, po za tym świetna zagadka. I według mnie gra aktorska tej dwójki była naprawdę dobra, przynjamniej z mojego punktu widzenia, nie ma do czego się przyczepić ;) Daje 10.

Anka_53

Popieram założyciela tematu i pozytywne komentarze ;]
Dałem 9/10 bo to jest taki film do którego chce się wracać ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones