PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360916}
6,3 50 700
ocen
6,3 10 1 50700
5,8 4
oceny krytyków
Nie wszystko złoto, co się świeci
powrót do forum filmu Nie wszystko złoto, co się świeci

Naprawdę nie rozumiem tylu pozytywnych komentarzy. Przed chwilą skończyłem oglądać razem z dziewczyną ten film i zostawiliśmy wspólnie notę 3/10. Moim zdaniem film jest słabiutki...ani to śmieszne, ani ciekawe. Historia jakich wiele, ze średnio przekonywującą grą aktorską.
Zaraz po seansie oglądałem My best friend's girl i muszę powiedzieć, że na tym filmie ubawiliśmy się sednie. Polecam gorąco, bo śmiechu jest sporo. Chyba, że ktoś nie lubi komedii w stylu American Pie ;)

ocenił(a) film na 10
grzyb

Ja lubię komedie w stylu American Pie, ale nie przeszkodziło mi to w docenieniu tego filmu. Widocznie czego innego oczekujesz od filmu. Ja w nim znalazłem wszystko to czego o d filmu oczekuje:
-trochę humoru
-akcji
-fajnej opowieści
-no i oczywiście wspaniałych zdjęć...umiejscownienie fabuły w na tak ładnej tropikalnej wyspie dodała filmowi dodatkowego smaku.
Oceniam film na 9 ale dałem mu 10, gdyż uważam, że średnią z ocen jaką ma jest za niska. Zaluguje na wiecej...
Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones