PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360916}
6,3 50 700
ocen
6,3 10 1 50700
5,8 4
oceny krytyków
Nie wszystko złoto, co się świeci
powrót do forum filmu Nie wszystko złoto, co się świeci

Bardzo przyjemnie mi sie oglada tkaie filmiki i chialabym zobaczyc jeszcze cos w tym stylu. Polecicie cos dobrego?

piesa

Sahara - bardzo fajny film.

ocenił(a) film na 8
Aras64

dzieki za polecenie, wlasnie obejrzalam i faktycznie bardzo przyjemny film:) jak ktos ma jeszcze jakies pomysly to poprosze:)

piesa

Turysta , Pan i Pani Smith , Osaczeni . : )

ocenił(a) film na 10
piesa

Into the blue

ocenił(a) film na 8
Timox

Into the blue, Turyste, Pana i Pania Smith juz zalukalam - jeszcze tylko Osaczeni :) Moze jeszcze jakies propozycje?

piesa

Polecam.

piesa

milosc, szmaragd i krokodyl, kejnot nilu, krokodyl dundee 2 czesci, mumia - cala seria, the deep (1977) ...

piesa

Z Tymi samymi aktorami "Jak stracić chłopaka w 10 dni". Ale super też "Pan i Pani Killer" "Wielki Podryw" - niektórzy twierdzą, że to szmira, ale mi się bardzo podobiło :) Można jeszcze obejrzeć "Miłość. Nie przeszkadzać!" (mnie jakoś nie bardzo pochodziło, bo francuski... Ale obejrzałam i się nie zawiodłam), "To skomplikowane"- perypetie starego małżeństwa, ale jest ciekawie. Z Angielskich... może "Tamara i Mężczyźni". Dość nietypowy "Słodka zemsta"- może film nie rewelacja, ale lubię Meg Ryan i Bell. "Odrobina Nieba" z Kate Hudson- tyle, że nie tak radosny, ale skłania do refleksji i przemyśleń.
Napisałam trochę więcej, bo nie wiem co lubisz, ale mam nadzieję, że coś wybierzesz :) Miłego oglądania!

ocenił(a) film na 8
Angela4b

hej, dzieki za propozycje. Niestety, ale wszystkie te filmy juz widzilam i w wiekszosci mi sie podobaly:) jakos tylko Tamary nie doogladalam :D

ocenił(a) film na 8
piesa

polecam "6 dni i 7 nocy" , "oświadczyny po irlandzku" , "nadbagaż" "pechowa przesyłka"

piesa

"Po zachodzie słońca" (After the sunset) - dla mnie jedna z lepszych komedii przygodowych

markowaw

"Przed wschodem słońca", "P.S. Kocham Cię", "Przypadkowy mąż", "Dorwać byłą", "Mamma mia", "To właśnie miłość","Notting Hill","Słyszeliście o Morganach", "Prosto w serce","Był sobie chłopiec", "Pretty woman", "Dwa tygodnie na miłość" "Ja Cię kocham, a Ty śpisz", " Ja Cię kocham, a Ty z nim", "Dziennik, Bridget Jones", "Bridges Jones: W pogoni za rozumem", "Starsza pani musi zniknąć", " Stosunki międzymiastowe", "Larry Crowne - uśmiech losu", "Jedz, módl się, kochaj", "Uciekająca panna młoda", "Holiday", "Bezsenność w Seattle", "Masz wiadomość", " Kiedy Harry poznał Sally", "Francuski pocałunek", "Dobry rok", "Kate i Leopold", "Zaklęci w czasie", "Dzień dobry TV", "I że Cię nie opuszczę", "Iluzjonista".

ocenił(a) film na 7
piesa

ZDECYDOWANIE ,,Miłośc Szmaragd i Krokodyl ,, i ,,Klejnot Nilu,, . Stare ale jare.

ocenił(a) film na 8
Bezsenna14

Książę Persji i Piaski Czasu, Mumia 1 i 2, Dziewczyny z St Trinian ( w 2 cz szukają skarbu:P), Lara Croft jest jeszcze taki mini serial Jack Hunter.

ocenił(a) film na 7
kotekpo

Dziewczyny z St. Trinian zgadzam się bardzo przyjemny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones